Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

2015 yılından itibaren Türk turizminde hizmet veren TATİLOJİ TUR, 8896 TÜRSAB belge numarası ile TUĞHAN SEYAHAT TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesinde yer almaktadır. TATİLOJİ TUR üzerinden bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. TATİLOJİ TUR, geliştirdiği hizmet kalitesini "tatiloji.com.tr" web portalı ile Türkiye çapına yayarak, online rezervasyon servisini 0850 840 49 63 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek "Maksimum Kalite" prensibine, profesyonel satış ekibi ile ulaşmayı, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Şirketimize Posta, e-posta, internet sitesi, şahsi başvuru veya şirket çalışanlarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvuruları kabul edilir Başvuruların incelenmesinin ardından adaylara yetkinlik bazlı mülakat ve pozisyona göre kişilik envanteri testi yapılır. Mülakatlar departman yöneticileri ve İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır. Uygun bulunan adaya İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş teklifi yapılır. Gerekli evrakları tamamlayan adayın, belirlenen tarihte işbaşı yapması ile işe alım süreci tamamlanır.

Misyonumuz

TATİLOJİ TUR, "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Avantajlarımız

Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon.

Bireysel Hizmetler

Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan TATİLOJİ TUR, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

 

 

Farkımız

Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Rezervasyon

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart.

Hizmet Kalitemiz

TATİLOJİ TUR, hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyetini turizm standartlarının üzerine çıkarmayı amaçlar.

 

 

    Künye ve Şirket Bilgileri:
   Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:7/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Tel No: (0 222) 222 07 26 / (0 850) 840 49 63
Fax No: (0 222) 222 07 27
E-posta: info@tatilojitur.com

Ticaret Sicil Bilgileri:

Firma Adı: TUĞHAN SEYAHAT TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (TATİLOJİ TURİZM Seyahat Acentası ­TURSAB BELGE NO 8896)

Ticaret Odası: ESKİŞEHİR Ticaret Odası

Ticaret Sicil Numarası: 39915
İş başlama tarihi: 06.03.2015 
Vergi Dairesi ve Numarası: Eskişehir / 8600398079